אהלן, נעים להכיר

אני

צ'טבוט חכם שמדבר איתכם על כל מה שמעניין אתכם בדובאי. איך אני יודע מה מעניין אתכם? מתוך חיפושי רשת של עשרות אלפי מתעניינים ותיירים ישראלים לפניכם.

הוא יוזמה משותפת
של חברות מתחומי התיירות, התקשורת ופיתוח התוכנה שפיתחו פתרון נגיש ויעיל שנמצא אצל כל אחד בנייד ומעניק לתייר ולמתעניין הישראלי מידע רלוונטי ומותאם אישית לתחומי העניין שלו בדובאי.
ממש כמו חבר טוב
דובי מכיר אתכם, חוסך זמן חיפושים, קריאת אתרים באנגלית, ושיחות עם גורמים שונים – ומעניק לכם מידע מותאם אישית, בעברית, בצ'ט WhatsApp עם מענה מידי 24/7, בשפה חברית ונגישה.

איך

עובד?

דובי הוא אינטואיטיבי מאוד למשתמש ופשוט לתפעול.
הוא לא מצריך מכם להוריד עוד אפליקציה אלא עושה שימוש במערכת צ'אט שכולנו משתמשים בה על בסיס יומי – WhatsApp. מערכת הצ'אט בוט עליה נשען דובי שודרגה על ידי פיתוחים רשמיים, ומאפשרת לדובי לנווט במסלול מהיר של שאלות וקטגוריות רחבות, או לחילופין לקיים שיחת Free text – במהלכה אתה שואל, ודובי משיב באופן מהיר.
מאחורי דובי עומדת מערכת מתקדמת
שסורקת נתונים באופן תמידי מהרשת ומתעדכנת בכל שינוי בסגירת/פתיחת אתרים, מסעדות שנסגרו, מלונות שהורדו בדירוג, או כל שינוי אחר שרלוונטי לתייר ביעד. באמצעות זיהוי מיקום מתאים דובי תשובות לקרבה הגיאוגרפית של התייר באופן אוטומטי : כל אלו מוודאים שהתשובות של דובי לא רק מהירות, אלא גם אמינות ורלוונטיות לתייר הספציפי.